O NÁS

Jsme tým zkušených profesionálů a chceme zlepšovat postavení a informovanost podnikatelů a firem vůči bankám a finančním institucím.

Ing. Oldřich Janda

zakladatel a garant služeb OJC

Jeho specializací jsou firemní finance. Osobně je garantem služeb OJC – 15 let se pohybuje ve finančním sektoru, 10 let zastával různé pozice v největší bankovní skupině střední a východní Evropy včetně pozice šéfa interního auditu za oblast obchodních aktivit banky. Proto ví, jak banky fungují více, než kdo jiný.

Mgr. Alena Jankotová

projektová manažerka

V OJC má na starosti organizačně-ekonomické poradenství pro neziskové organizace. Využívá letitých zkušeností z byznysu, personalistiky i neziskového sektoru. Současně působí v Sociálním podniku Fenix s.r.o. jako výkonná ředitelka.

Michal Doubek

správa financí

Zabývá se správou majetku a souvisejícím investičním poradenstvím stejně jako vzděláváním v oblasti finanční gramotnosti. Využívá unikátní koncept "Wealth management", který obě oblasti vzájemně propojuje.
Dále vyhledává české firmy v různých fázích svého vývoje, pro které následně ve spolupráci s OJC zajišťuje kombinované bankovní a privátní financování a pomáhá jim tak v rozvoji jejich byznysu.

ZAUJALY VÁS NAŠE SLUŽBY?

Rádi se s vámi potkáme nad šálkem dobré kávy
a popovídáme si o vaší konkrétní situaci a potřebách.