PŘIJATÁ DOPORUČENÍ

Historicky jsou mezi našimi klienty podnikatelé, firmy nejrůznějších velikostí i neziskové organizace. Někteří z nich nám natočili video nebo poskytli jinou formu potvrzení kvality našich služeb.

"Potřebovala jsem koupit nemovitost a zařídit v ní novou zubní ordinaci, Oldřich Janda zajistil financování s absolutní profesionalitou a spolehlivostí. Cena za jeho služby zcela odpovídá kvalitě a za tu ráda zaplatím, ve všech bankách mi vyjednal ty nejvýhodnější možné podmínky. Řešení finančních záležitostí by mě zbytečně zatěžovalo – jsem zubní lékařka, pro mne je o mnoho důležitější se co nejlépe starat o mé pacienty. Proto mám specialistu na bankovní služby."

MUDr. Iveta Janovská

zubní lékařka a majitelka
DENTINA PRIVÁTNÍ ZUBNÍ ORDINACE s.r.o.

"Olda a jeho tým ušetřili naše nervy, čas, kapacity a samozřejmě peníze. Místo jednání s bankami jsme se tak mohli zaměřit na náš byznys – o bankovní záležitosti bylo postaráno. Se službami OJC počítáme i nadále."

Rudolf von Halem

alt text

"Porodila jsem tři syny, založila jedno z největších rodinných center u nás, také sdruženou školu a školku, pořádám prezenční i on-line kurzy, provozuji kamenný obchod s e-shopem a mám řadu dalších aktivit, ale domluvit se s bankou a dostat od ní slušné podmínky pro mě byl někdy opravdu nadlidský výkon. Naštěstí už to víc neřeším, což je pro mě obrovská úleva. Můžu se věnovat tomu, co umím a na co nemám vlohy s důvěrou předávám do péče odborníků – Oldřichu Jandovi a jeho firmě."

Mária Staňková

zakladatelka a majitelka
Centrum pro těhotné a rodinu Majka

Jedním ze specifik startupů je rychlý růst. V praxi to znamená, že když letos přijdu do banky s žádostí o úvěr a bankéř se podívá na má loňská čísla, tak je jasné, že má vyjednávací pozice je na draka. Díky panu Jandovi se nám podařilo úvěr nejen získat, ale dokonce máme lepší podmínky než jsme měli dosud.
Mgr. Jaromír Klimekzakladatel a CEO Carsharing AJO.cz

ZAUJALY VÁS NAŠE SLUŽBY?