PŘIJATÁ DOPORUČENÍ

Z každé takové zpětné vazby máme velkou radost. Nejenže nás naše práce baví, ale díky takovým referencím víme, že to, co děláme, dává našim klientům smysl. A proto to děláme.

,,Spolupráce s panem Jandou a jeho týmem byla doposud jedním z nejlepších a zásadních rozhodnutí na mé profesní dráze. Vedle maximálně odborného finančního poradenství je pro mě největším přínosem možnost sdílení veškerých interních informací s maximální důvěrou. S panem Jandou není žádný problém problémem, ale naopak nesmírně obohacujícím procesem hledání nových cest k cíli. Cest individuálních a na míru s ohledem na naše skutečné potřeby. Rozvoj firmy dostal od počátku spolupráce naprosto jinou dynamiku a nemůžu to uzavřít jinak než, že mě takhle spolupráce prostě baví!"

Ing. Radka Šrámková

jednatelka společnosti
Desira Studio s.r.o.

„S Oldrichom Jandom (OJC) sme spolupracovali pri ziskani prveho bankoveho financovania pre Chefcourse s.r.o.
Proces bol jasny, rychly a velmi profesionalne prevedeny.
p. Janda po ziskani podkladov oslovil banky, spracoval nabidky a pomohol nam vybrat si a dotiahnut do uspesneho konca tu najlepsiu. 
S OJC sme ziskali velmi profesionalny servis, ktory urcite vyuzijeme pri dalsich potrebach financovania a ktory s cistym svedomim odporucame vyuzit."

Ing. Marcel Vargaeštok

jednatel společnosti
Chefcourse s.r.o.

,,Spolupráce s p. Jandou nám přinesla mnohem přesnější informace o finančních tocích ve společnosti. Nezávislý pohled třetí osoby je pro nás přínosem. Využili jsme jeho zkušenosti při vyjednávání s bankou pro získání provozního úvěru a nejen toho. Za sebe hodnotím tuto spolupráci na výbornou."

Josef Hošek

jednatel společnosti
Čendulka s.r.o.

„Spolupráce s panem Jandou nám pomáhá zorientovat se ve světě firemního financování, stabilitě cash-flow a podpoře růstu firmy. Přesah do byznysových konzultací zvyšuje přidanou hodnotu, kterou nám tato spolupráce dává."

Ing. Marek Šantavý

jednatel společnosti
Kentigen s.r.o.

\"Potřebovala jsem koupit nemovitost a zařídit v ní novou zubní ordinaci, Oldřich Janda zajistil financování s absolutní profesionalitou a spolehlivostí. Cena za jeho služby zcela odpovídá kvalitě a za tu ráda zaplatím, ve všech bankách mi vyjednal ty nejvýhodnější možné podmínky. Řešení finančních záležitostí by mě zbytečně zatěžovalo – jsem zubní lékařka, pro mne je o mnoho důležitější se co nejlépe starat o mé pacienty. Proto mám specialistu na bankovní služby.\"

MUDr. Iveta Janovská

zubní lékařka a majitelka
DENTINA PRIVÁTNÍ ZUBNÍ ORDINACE s.r.o.

\"Olda a jeho tým ušetřili naše nervy, čas, kapacity a samozřejmě peníze. Místo jednání s bankami jsme se tak mohli zaměřit na náš byznys – o bankovní záležitosti bylo postaráno. Se službami OJC počítáme i nadále.\"

Rudolf von Halem

alt text

\"Porodila jsem tři syny, založila jedno z největších rodinných center u nás, také sdruženou školu a školku, pořádám prezenční i on-line kurzy, provozuji kamenný obchod s e-shopem a mám řadu dalších aktivit, ale domluvit se s bankou a dostat od ní slušné podmínky pro mě byl někdy opravdu nadlidský výkon. Naštěstí už to víc neřeším, což je pro mě obrovská úleva. Můžu se věnovat tomu, co umím a na co nemám vlohy s důvěrou předávám do péče odborníků – Oldřichu Jandovi a jeho firmě.\"

Mária Staňková

zakladatelka a majitelka
Centrum pro těhotné a rodinu Majka

Jedním ze specifik startupů je rychlý růst. V praxi to znamená, že když letos přijdu do banky s žádostí o úvěr a bankéř se podívá na má loňská čísla, tak je jasné, že má vyjednávací pozice je na draka. Díky panu Jandovi se nám podařilo úvěr nejen získat, ale dokonce máme lepší podmínky než jsme měli dosud.
Mgr. Jaromír Klimekzakladatel a CEO Carsharing AJO.cz

ZAUJALY VÁS NAŠE SLUŽBY?